Виплата зі страхування наземного транспорту

Виплата зі страхування наземного транспорту

Київ. 28 вересня. Страхова група "ТАС" виплатила 243,3 тис. гривень за договором добровільного страхування наземного транспорту.

Страховий випадок стався на 247 кілометрі автодороги Київ-Чоп у Новоград-Волинському районі, Житомирської області. Вантажний автомобіль Huyndai, не дотримуючись безпечної дистанції та швидкості, зіткнувся з автомобілем ЗІЛ-131, який рухався попереду. В результаті ДТП автомобілю Huyndai, застрахованому в СГ "ТАС", було завдано значних механічних пошкоджень та внаслідок цього його було доставлено евакуатором за місцем реєстрації в місто Вінницю. Водієві було надано першу медичну допомогу в травмпункті м. Новоград-Волинський.

Виплату було здійснено на розрахунковий рахунок підприємства страхувальника.

За період січень-липень 2012 СГ "ТАС" виплатила за договорами страхування КАСКО 28,7 млн. гривень.

Страхова Група "ТАС" - одна з найбільших страхових компаній України, заснована в 1998 році, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам понад 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

  • СГ "ТАС" має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій та філій, 428 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних спеціалістів та понад 2000 страхових агентів.
  • За період січень-липень 2012 року компанія зібрала 214,9 гривень страхових премій, виплачено 117,9 гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 гривень страхових премій, виплачено 181,9 гривень страхових відшкодувань.
  • СГ "ТАС" є одним із засновників і членом Української федерації страхування, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торговельної палати, Українського союзу промисловців і підприємців та Бюро кредитних історій.