Сон клієнта за кермом обійшовся СГ «ТАС» майже в 567 тис. грн

Сон клієнта за кермом обійшовся СГ «ТАС» майже в 567 тис. грн

За даними Німецького товариства досліджень сну та медицини сну, кожен четвертий водій принаймні один раз в житті засинав за кермом. До чого може призвести такий мимовільний «відпочинок», очевидно: за статистикою, сон за кермом є причиною понад 20% всіх серйозних ДТП.

Водночас, за даними Національної поліції України, з 86459 аварій, зафіксованих в цілому по країні за І півріччя 2021 року, через перевтому водія та сон за кермом сталося 93 дорожньо-транспортних пригоди – і це на тлі загальної картини ніби не так і багато, але є одне «але». Як зазначають правоохоронці, в цих 93 ДТП 53 водія зазнали травм і шестеро загинули, що свідчить про вкрай серйозні наслідки подібних аварій та високу небезпеку сну за кермом.

Інцидент, в якому зазнав пошкоджень застрахований СГ «ТАС» автомобіль Mercedes-Benz Sprinter, стався під Києвом – і його причиною також стала перевтома водія, який задрімав за кермом. Як наслідок, автомобіль виїхав на зустрічну смугу та врізався в ліхтарний стовп. В результаті удару було пошкоджено передню частину транспортного засобу: капот, бампер, решітку радіатора тощо.

Страхова група «ТАС», де Sprinter було застраховано за договором «Правильне КАСКО», визнала випадок страховим та в рамках своїх зобов’язань виплатила клієнтові належне страхове відшкодування в розмірі заподіяних йому збитків. Сума виплати склала 566644 грн.