Понад 540 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО»

Понад 540 тис. грн виплатила СГ «ТАС» за договором «Правильне КАСКО»

Порушення правил дорожнього руху, зокрема в частині дотримання безпечної дистанції, є однією з найбільш розповсюджених причин ДТП на дорогах. І наслідки таких аварій подеколи виявляються просто колосальними.

Дорожньо-транспортна пригода,  в якій зазнав пошкоджень застрахований СГ «ТАС» автомобіль Toyota Land Cruiser, сталася в Харкові. Рухаючись за кермом свого позашляховика однією з вулиць міста, водій в якийсь момент відволікся та небезпечно скоротив дистанцію до автомобіля, що їхав перед ним, – марки Geely, що врешті-решт призвело до зіткнення. Внаслідок удару у Geely було пошкоджено кришку багажного відсіку. Водночас пошкодження авто самого винуватця ДТП виявилися набагато серйознішими: в результаті удару постраждала передня частина позашляховика, в тому числі бампер, решітка радіатора, було розбито одну з блок-фар тощо.

Втім, ремонтувати авто своїм коштом власникові Land Cruiser не довелося. Страхова група «ТАС», де автомобіль застраховано за договором «Правильне КАСКО», визнала випадок страховим та врегулювала, виплативши в рамках своїх зобов’язань належне страхове відшкодування.

Сума виплати склала 543868 грн.

Варто зауважити, що Страхова група «ТАС» вже багато років утримує провідні позиції на ринку автострахування України – як за кількістю укладених договорів страхування та сумою залучених за ними премій, так і за обсягом виплачених відшкодувань. Так, лише за одинадцять місяців 2022 року компанія виплатила в якості відшкодувань майже 813 млн грн, з яких понад 673 млн грн – за договорами КАСКО, обов’язковою «автоцивілкою» та «Зеленою карткою».

Залишається додати, що продуктова лінійка компанії включає в себе широкий перелік договорів автострахування, розроблених з урахуванням актуальних потреб автовласників та їх вимог щодо рівня страхового захисту. При цьому для максимальної зручності клієнтів страховик надає можливість їм вільно комбінувати відповідні страхові ризики в рамках укладених договорів, завдяки чому кожен автовласник може отримати оптимальний для себе варіант страхового захисту у відповідності з власними потребами і за прийнятною для себе ціною.