В листопаді СГ «ТАС» виплатила за договорами КАСКО та полісами ОСЦПВ понад 33 млн грн

В листопаді СГ «ТАС» виплатила за договорами КАСКО та полісами ОСЦПВ понад 33 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила статистику своїх виплат за останній місяць осені. Так, лише за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників в листопаді СГ «ТАС» відшкодувала потерпілим 19 400 630 грн. Водночас обсяг виплат за договорами страхування наземного транспорту за місяць сягнув 13 796 502 грн.

Саме на договори КАСКО, а точніше – популярні в українських автомобілістів договори «ЄвроКАСКО 5 зірок», припали й найбільші виплати, здійснені компанією в листопаді.

Так, 1,15 млн грн збитків відшкодувала Страхова група «ТАС» своєму клієнтові, власникові автомобіля Audi A8 з Рівного. Дороге авто було пошкоджено в результаті пожежі. Займання сталося в передній частині автомобіля. Викликані на місце пригоди спеціалісти служби з надзвичайних ситуацій дійшли висновку, що причиною займання став підпал. Та, поки поліція розшукує зловмисників, Страхова група «ТАС», вивчивши обставини надзвичайної події, прийняла рішення про визнання її страховим випадком та виплату належного страхового відшкодування в розмірі заподіяних автовласникові збитків. Авто було застраховано за програмою «5 зірок» договору «ЄвроКАСКО».

За цією ж програмою відповідного договору було застраховано й автомобіль Lexus NX 300h, страхова виплата за який склала 900 тис. грн. Автомобіль було викрадено в Запоріжжі. Як і в попередньому випадку, допоки пошуки злочинців тривають, Страхова група «ТАС», оперативно вивчивши обставини справи, прийняла рішення про виплату страхового відшкодування в розмірі заподіяних автовласникові збитків.

Водночас виплата СГ «ТАС» власникові позашляховика Lexus RX з Одеси склала 564424 грн. Автомобіль, також застрахований за програмою «5 зірок», було пошкоджено невстановленими особами вночі. Злодії зняли з машини та вкрали бампер, розбили блок-фари та скло однієї з дверей. Страхова група «ТАС» визнала подію страховою та оперативно виплатила автовласникові належне страхове відшкодування в розмірі заподіяних збитків.

Серед інших великих відшкодувань компанії за листопад також варто відзначити виплату в розмірі 540115 грн, яку було перераховано власникові автомобіля Land Rover, також застрахованого за «п’ятизірковою» програмою договору «ЄвроКАСКО». Автомобіль було пошкоджено в результаті ДТП на Рівненщині. На трасі водій Land Rover не врахував дорожню обстановку, не дотримався безпечної дистанції та допустив зіткнення з автомобілем, що їхав попереду. Від удару позашляховик розвернуло на дорозі, після чого він врізався в паркан на узбіччі. Внаслідок ДТП було суттєво пошкоджено передню частину Land Rover: зокрема, розбито решітку радіатора, фари, деформовано кришку капоту, крила тощо.

Втім, в листопаді великі відшкодування виплачувались СГ «ТАС» не лише за програмою «5 зірок». Так, страхове відшкодування в розмірі 496125 грн перерахував страховик своїй клієнтці, власниці автомобіля Toyota Camry 2012 року випуску, яку обрала для захисту свого автомобіля програму «1 зірка» договору «ЄвроКАСКО». Машину було викрадено в Києві, прямо від супермаркету, куди жінка відправилась за покупками. Наразі пошуки автомобіля правоохоронцями тривають. Зі свого боку, Страхова група «ТАС», вивчивши обставини справи та визнавши подію страховою, оперативно врегулювала її, виплативши страхувальниці відшкодування в розмірі заподіяних їй збитків.