093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

В травні СГ «ТАС» виплатила за договорами автострахування понад 39 млн грн

Страхова група «ТАС» оприлюднила статистику своїх виплат за останній весняний місяць 2019 року. Так, лише за полісами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників в травні було відшкодовано 25266967 грн. В свою чергу, сума виплат за договорами страхування наземного транспорту склала 14065630 грн.
Найбільші виплати компанії за місяць традиційно припали на договори КАСКО.

Зокрема, страхове відшкодування в розмірі 1788972 грн виплатила Страхова група «ТАС» за пошкоджений в ДТП вантажний автомобіль Volvo FM. Аварія сталася на околиці Києва.

На слизькій після зливи дорозі водій вантажівки не впорався з керуванням, в результаті чого автомобіль занесло, він з’їхав з траси та врізався у відбійник. Внаслідок пригоди було серйозно пошкоджено водійську кабіну машини: деформовано обидва крила, розбито бампер.

Вивчивши обставини випадку, який згодом було визнано страховим, СГ «ТАС» врегулювала його, виплативши в рамках своїх зобов’язань за договором «Правильне КАСКО» страхове відшкодування в розмірі заподіяних страхувальникові збитків.
За договором «Правильне КАСКО» було застраховано й автомобіль Opel Zafira, виплата за який склала 581190 грн. Аварія, в якій було пошкоджено мінівен, сталася на трасі в Житомирській області.

З другорядної дороги на трасу, якою рухався Zafira,несподівано на чималій швидкості вискочив автомобіль Fiat. Внаслідок лобового зіткнення було серйозно пошкоджено передню частину кузову Opel: деформовано обидва передні крила та обидві двері, капот, розбито бампер, лобове скло, решітку радіатора, протитуманні та блок-фари. При цьому збитки власника автомобіля, за оцінкою експертизи, склали 581190 грн. Страхова група «ТАС» оперативно врегулювала страхову подію й в передбачений договором страхування строк перерахувала своєму клієнтові належне страхове відшкодування в повному обсязі.
Водночас виплата за пошкоджений в результаті ДТП автомобіль Toyota Camry склала 353845 грн. Аварія, в якій було пошкоджено автівку, сталася на Київщині. На слизькій після дощу дорозі водій не впорався з керуванням, в результаті чого машину занесло, вона виїхала на узбіччя та врізалася в розташовані там бетонні блоки. Внаслідок інциденту було серйозно пошкоджено передню частину автомобіля: капот, бампер, розбито лобове скло. СГ «ТАС», отримавши повідомлення про подію, яку згодом було визнано страховою, оперативно відшкодувала клієнтові його збитки, таким чином прискоривши ремонт авто, яке, до речі, також було застраховано за договором «Правильне КАСКО».

В свою чергу, виплата СГ «ТАС» за пошкоджений в результаті аварії, що сталася в Одесі, автомобіль Ford Mustang склала 300000 грн.

Назустріч потоку машин, в якому рухався Mustang, несподівано вискочило поліцейське авто з ввімкненими сиреною та проблисковими маячками. Пропускаючи співробітників поліції та намагаючись уникнути зіткнення, водій автомобіля, що їхав попереду машини страхувальника СГ «ТАС», різко загальмував, але не врахував, що за ним їдуть інші транспортні засоби. В результаті зіткнення було серйозно пошкоджено передню частину застрахованого за договором «Правильне КАСКО» Ford: деформовано капот, бампер, розбито блок-фару та решітку радіатора.

Страхова група «ТАС», вивчивши обставини інциденту, визнала його страховим випадком та відшкодувала клієнтові заподіяні йому внаслідок ДТП збитки.

Варто додати, що цього разу до п’ятірки найбільших виплат компанії за місяць, окрім відшкодувань за договорами КАСКО, також увійшла виплата за договором страхування майна. Так, 888360 грн перерахував страховик своєму клієнтові з Закарпаття, будинок якого було пошкоджено внаслідок пожежі. Будівля спалахнула вночі, коли господарі вже міцно спали. Пожежні, які прибули на виклик, досить швидко загасили полум’я, але до цього моменту будинок вже майже вигорів. Як припускають рятувальники, причиною займання став підпал. Наразі з’ясуванням обставин інциденту та пошуками причетних до злочину займаються правоохоронці.

Водночас Страхова група «ТАС», отримавши повідомлення про настання випадку, який згодом було визнано страховим, оперативно його врегулювала, в повному обсязі відшкодувавши домовласнику заподіяні йому збитки.
Будинок було застраховано за договором страхування майна «Повний житлозахист».