СГ "ТАС" виплатила 3,8 млн грн страхових відшкодувань

СГ "ТАС" виплатила 3,8 млн грн страхових відшкодувань

Київ. 4 грудня. Страхова Група "ТАС" виплатила 3,8 млн гривень страхових відшкодувань за період з 26 листопада по 3 грудня ц.р. Більшу частину цієї суми становили виплати за договорами автострахування: за ОСЦПВ - 1,7 млн гривень і КАСКО - 1,2 млн гривень. За договорами добровільного медичного страхування було виплачено 808 тис. гривень і 106 тис. гривень - за іншими видами страхування.

Найбільшу виплату було здійснено на суму 89 тис. гривень за договором КАСКО власнику вантажного автомобіля VOLVO, який під час руху об'їзною дорогою неподалік від м. Бориспіль, не впорався з керуванням і перекинувся.

В результаті ДТП вантажівці, застрахованій в СГ "ТАС", було завдано значних механічних пошкоджень. Постраждалих немає. Виплату відшкодування було здійснено на розрахунковий рахунок підприємства-власника застрахованого транспортного засобу для проведення ремонтно-відновлювальних робіт.

Довідка:

Страхова Група "ТАС" - одна з найбільших страхових компаній України, заснована 1998 року, є універсальною компанією, що пропонує клієнтам понад 80 видів страхових продуктів з різних видів добровільного та обов'язкового страхування.

  • СГ "ТАС" має розгалужену регіональну мережу: 27 регіональних дирекцій та філій, 313 центрів продажів по всій території України, де працюють близько 1300 штатних спеціалістів та понад 2000 страхових агентів.
  • За період січень-жовтень 2012 року компанія зібрала 298,1 млн гривень страхових премій і виплатила 161,1 млн гривень страхових відшкодувань. За 2011 рік компанією зібрано 379,6 млн гривень страхових премій, виплачено 181,9 млн гривень страхових відшкодувань.
  • СГ "ТАС" є членом Ліги страхових організацій України, членом Моторного (транспортного) страхового бюро України, Національного Клубу страхових виплат України, а також Європейської бізнес асоціації, Міжнародної торговельної палати, Українського союзу промисловців і підприємців та Бюро кредитних історій.