Січневі виплати СГ «ТАС» за полісами ОСЦПВ та договорами КАСКО склали понад 12,52 млн грн

Січневі виплати СГ «ТАС» за полісами ОСЦПВ та договорами КАСКО склали понад 12,52 млн грн

Протягом першого місяця 2017 року Страхова група «ТАС» відшкодувала за полісами обов‘язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів («автоцивілки») 6 033 346 грн, за договорами страхування наземного транспорту (КАСКО) 6 492 484 грн.

Зазначимо, що лише за п‘ятьма договорами КАСКО, страхові випадки за якими було врегульовано в січні,
Страхова група «ТАС» відшкодувала сумарно 1 964 129 грн. До речі, всі п‘ять страхових випадків сталися з вантажним автомобілями, застрахованими в компанії.

Так, власникові застрахованого автомобіля DAF СГ «ТАС» виплатила відшкодування в розмірі 548 094 грн. Водій вантажівки не впорався з керуванням, в результаті чого машина виїхала на зустрічну смугу, а потім з‘їхала в кювет. Аварія, внаслідок якої було знищено автомобіль, сталася на Житомирщині.

В свою чергу, за знищену в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом вантажівку MAN Страхова група «ТАС» виплатила її власникові відшкодування в розмірі 280 800 грн. Аварія, внаслідок якої було знищено застрахований автомобіль, також сталася на Житомирщині.

Водночас за пошкоджений в результаті зіткнення з іншим транспортним засобом автомобіль MAN Страхова група «ТАС» виплатила 415 584 грн. Дорожньо-транспортна пригода сталася в Києві.

Крім того, в січні Страхова група «ТАС» здійснила виплату 469 641 грн за пошкоджений в ДТП вантажний автомобіль Scania. Водій вантажівки не впорався з керуванням, внаслідок чого машину занесло в кювет. Аварія сталася в Дніпропетровській області. Виконуючи свої зобов‘язання перед клієнтом, СГ «ТАС» оперативно здійснила страхову виплату за договором.

Серед інших великих виплат в січні варто відзначити відшкодування 250 010 грн за пошкоджений внаслідок наїзду на балку залізничного мосту рефрижератор SCHMITZ. Аварія, в якій було пошкоджено транспортний засіб, сталася на Івано-Франківщині.

Нагадаємо, впродовж 2016 року Страхова група «ТАС» здійснила страхових виплат на загальну суму 262,22 млн грн, з яких 93,59 млн грн було виплачено за полісами «Зелена картка», 77,46 млн грн – за полісами «автоцивілки», 53,94 млн грн – за договорами КАСКО.