СГ «ТАС» виплатила понад 582 тис. грн за пошкоджений причеп

СГ «ТАС» виплатила понад 582 тис. грн за пошкоджений причеп

Аварія, в якій було пошкоджено застрахований СГ «ТАС» причеп Willig, сталася на Миколаївщині.

Перед залізничним переїздом водій вантажівки вже почав гальмувати, коли в причеп врізався інший учасник дорожнього руху, що їхав за ним. В результаті зіткнення було серйозно пошкоджено задню частину причепа. Як засвідчила експертиза, загальний збиток власника пошкодженої техніки внаслідок аварії склав 582498 грн. Саме цю суму в рамках своїх зобов’язань за договором «Правильне КАСКО» виплатила автовласникові СГ «ТАС» в якості страхового відшкодування.

Варто зазначити, що Страхова група «ТАС» вже давно посіла лідируючі позиції на ринку автострахування України як за обсягом залучених премій, так і за сумою страхових відшкодувань. Так, за статистикою, щодня СГ «ТАС» виплачує за укладеними договорами страхування в середньому 3,3 млн грн страхових відшкодувань, з яких 2,68 млн грн – за договорами КАСКО, полісами ОСЦПВ та «Зеленою карткою».

Нагадаємо, тільки за минулий рік СГ «ТАС» було оформлено 963687 полісів обов’язкової «автоцивілки» та 182805 добровільної. Крім того, впродовж року компанією було прийнято на страхування 42388 транспортних засобів за договорами КАСКО.

Загалом 2019 року саме Страховій групі «ТАС» довірили свій страховий захист 1181261 клієнт.