093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777
«ТАСкомбанк»
АТ «ТАСКОМБАНК» засноване у 1989 році.  В 2004 році банк приєднався до Групи «ТАС», однієї з найбільших інвестиційно-фінансових груп країни. АТ «ТАСКОМБАНК» - універсальний комерційний банк, що надає повний спектр фінансових послуг корпоративним клієнтам та приватним особам. Банк гармонійно поєднує індивідуальний підхід до кожного клієнта, технологічність та зручність користування банківськими продуктами. За підсумками 2014 року рейтингове агентство «Кредит-Рейтинг» підтвердило рейтинг АТ «ТАСКОМБАНК» на рівні uaА- з прогнозом «стабільний». За підсумками І кварталу 2015 року АТ «ТАСКОМБАНК» посів дев’яту позицію за шкалою надійності банківських депозитів, складеною РА «Стандарт-Рейтинг».
«Укргазбанк»

(www.ukrgasbank.com)

Публічне акціонерне товариство акціонерний банк «УКРГАЗБАНК» - правонаступник ЗАТ «Інтергазбанк», АКБ «Сервіс», АКБ «Укрнафтогазбанк», АКБ «Народний банк» та АТЗТ «Хаджибейбанк», зареєстрований Національним банком України 21 липня 1993 року. АБ «УКРГАЗБАНК» сьогодні – надійний й динамічний банк, який вже понад 21 рік успішно функціонує на ринку фінансових послуг. В грудні 2014 року «Українське кредитно-рейтингове агентство» підтвердило довгостроковий кредитний рейтинг «УКРГАЗБАНКУ» на рівні «uaA+»,  прогноз рейтингу «стабільний». За результатами 2014 року «УКРГАЗБАНК» увійшов в трійку лідерів за приростом депозитних коштів населення серед найкрупніших банків України.

«ОТП Банк»

(www.otpbank.com.ua)

Публічне акціонерне товариство «ОТП Банк» представлене на українському ринку з 1998 року. Банк користується репутацією соціально відповідальної, надійної й стабільної фінансової структури та пропонує своїм клієнтам сервіси європейської якості. OTP Bank Plc. працює в Україні, Угорщині, Словенії, Болгарії, Румунії, Хорватії, Сербії, Росії та Чорногорії. ПАТ «ОТП Банк» є ядром фінансової групи, до складу якої входять компанії групи ОТП в Україні: компанія з управління активами ТОВ «ОТП Капітал», лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг»,  ТОВ «ОТП Кредит» и ТОВ «ОТП Факторинг Україна». В лютому 2016 року «ОТП Банк» посів 10-е місце серед найнадійніших банків України за підсумками щорічного «Рейтингу життєздатності українських банків» и 3-е місце серед великих та найбільших українських банків за результатами «Рейтингу надійності українських банків – 2016».

«Ідея Банк»

(www.ideabank.ua)

ПАТ «Ідея Банк» прийшов на зміну ПАТ «Плюс Банк», що працює на ринку України 26 років. Він входить до складу однієї з найбільших у Східній та Центральній Європі фінансових груп - Getin Holding SA, Республіка Польща. З моменту входження в Getin Holding SA здійснено комплекс перетворень та нововведень. В цілому «Плюс Банк» за цей час наростив активи втричі. В рамках VII конкурсу «Банк року - 2015» «Ідея Банк» отримав дві нагороди - «Кращий банк за кредитними програмами для населення»  та «Кращий банк за депозитними програмами для населення». Наприкінці грудня «Ідея Банк» посів 5 місце в рейтингу Ukrainian Banker Awards від бізнес-порталу Delo.ua (Ekonomika Communication Hub) найкращих банківських установ 2015 року.

«Укрексімбанк»

(www.eximb.com)

Державний експортно-імпортний банк України було засновано 3 січня 1992 року. А вже 23 січня  того ж року банк отримав свою першу ліцензію від Національного банку України. Сьогодні АТ «Укрексімбанк» – це публічне акціонерне товариство, 100% акцій якого належить державі в особі Кабінету міністрів. Структура АТ «Укрексімбанк» включає в себе Головний банк, 27 філій та 78 відділень, що працюють практично по всій території України. За кордоном банк має два своїх представництва – в Лондоні та Нью-Йорку. З дня свого заснування банк входить до групи найбільших системних банків України, в якості банків-кореспондентів якого виступають понад 850 банківських установ в різних країнах світу.

«Укрсоцбанк»

(www.unicredit.ua)

UniCredit Bank було створено в грудні 2013 року шляхом об’єднання двох українських активів групи UniCredit, яка працює на локальному ринку з 1997 року. Інтегрований банк поєднав в собі потужність, міцність та широке покриття ПАТ «Укрсоцбанк» та європейський досвід, якість обслуговування та гнучкість ПАТ «УніКредитБанк». «Укрсоцбанк» пропонує своїм клієнтам повний спектр сучасних послуг в сегменті фізичних осіб та корпоративних клієнтів. Розгалужена мережа UniCredit Bank налічує 287 роздрібних відділень. В штаті цієї фінансової установи працюють 4830 співробітників.

«ПРАВЭКС-БАНК»

(www.pravex.com.ua)

ПАТ КБ «ПРАВЕКС-БАНК» - універсальна фінансова установа, що надає весь спектр банківських послуг по всій території України. «ПРАВЕКС-БАНК» має розгалужену регіональну мережу и представлений фактично у всіх куточках нашої країни. Бездоганна репутація та 20-річна успішна діяльність банку дозволили йому стати одним з найвідоміших банківських брендів України. 2008 рік став знаковим для «ПРАВЕКС-БАНКА» - наприкінці червня було завершено угоду про продаж 100% акцій банку одній з  провідних банківських груп Європи -  Intesa Sanpaolo (Італія). В структурі банку понад 590 відділень та дирекцій, що працюють по всій Україні, загальна кількість співробітників банку – більше 11000 осіб.

«Універсал Банк»

 (www.universalbank.com.ua)

Історія Universal Bank розпочалася в 1994 році. З 2006 року банк є учасником міжнародної групи Eurobank Group, яка представлена у восьми країнах світу: Болгарії, Румунії, Сирії, Україні, Люксембургу, Великобританії, Греції та Кіпрі. За розміром капіталу Universal Bank входить до групи великих банків відповідно до класифікації Національного банку України. За підсумками І кварталу 2015 року  Universal Bank увійшов в ТОП-15 рейтингу надійності великих і найбільших банків, складеному видавництвом «Гроші».  В квітні 2015 року Universal Bank підтвердив один з найвищих довгострокових кредитних рейтингів в Україні з оцінкою «uaAA» та прогнозом «стабільний», який оновлюється агентством кожні півроку.

«Банк Кредит Дніпро»

 (www.creditdnepr.com.ua)

ПАТ «Банк Кредит Дніпро» – універсальний банк, що надає повний комплекс фінансово-банківських послуг. Його було зареєстровано Національним банком України 7 лютого 1993 року. «Банк Кредит Дніпро» стояв біля витоків формування банківської системи України. Позитивні результати діяльності банку щорічно підтверджують міжнародні аудиторські компанії (Ernst&Young, KPMG). Банк представлений 58  відділеннями в Дніпропетровській, Київській, Запорізькій, Сумській, Чернівецькій, Львівській, Одеській, Харківській, Полтавській, Донецькій, Херсонській та Миколаївській областях. Надійність та стабільність банку підтверджено рейтингами провідного рейтингового агентства «Українське кредитно-рейтингове агентство»,  яке 25 грудня 2015 року встановило довгостроковий кредитний рейтинг «Банку Кредит Дніпро» на рівні «uaВВВ» з прогнозом «в розвитку».

«ФІДОБАНК»

(www.fidobank.ua)

«Фідобанк» – український універсальний банк, що пропонує повний перелік банківських продуктів та послуг роздрібним клієнтам, малому бізнесу, а також великим компаніям. В своїй діяльності «Фідобанк» фокусується на розробці інноваційних банківських продуктів та сервісів, що дозволяють приймати вигідні й правильні фінансові рішення. В 2012 році група компаній придбала «СЕБ Банк»  (з 1991 по 2004 рр. -  банк «Ажіо»), після чого банк змінив свою назву на ПУАТ «Фідобанк». В квітні 2013 року цією ж групою компаній було завершено угоду з придбання «Ерсте Банку», який було приєднано до «Фідобанку» наприкінці січня 2014 року. В листопаді 2015 року «Фідобанк» увійшов в ТОП-10 банків у номінації «Корпоративний партнер» рейтингу «Фінансовий Оскар. Осінь 2015» видання «Бізнес» та посів 76-е місце серед найбільших компаній України в рейтингу «200. Рейтинг найбільших компаній» видання «Forbes Україна».

«РЕГІОН-БАНК»

 (www.region-bank.com.ua)

«РЕГІОН-БАНК» – один з перших банків східної України, заснований 8 лютого 1991 року. 3 січня  1993 року банк було перетворено в акціонерне товариство. Понад 25 років «РЕГІОН-БАНК» стабільно працює на ринку банківських послуг України, надаючи клієнтам широкий спектр послуг. АТ «РЕГІОН-БАНК» – універсальний банк, що орієнтується на обслуговування як приватних, так і юридичних осіб всіх форм власності. В структуру банку входять 15 відділень в Харкові та Харківській області. «РЕГІОН-БАНК» постійно виконує нормативи Національного банку України, входить в число найбільш надійних та життєздатних банків Харківщини, є одним з кращих банків за надійністю депозитів.

«Полтава-Банк»

(www.poltavabank.com)

ПАТ «Полтава-банк» вже 26 років вважають одним з найнадійніших банків України. Свідченням його надійності в  2015 році стало розширення мережі відділень, зростання кількості клієнтів, збільшення активів. Політика АБ «Полтава-банк» спрямована на забезпечення приросту прибутку, що обумовлене інтенсивним розвитком, в тому числі за рахунок впровадження нових банківських послуг, оптимального формування портфеля активів, підвищення їх якості, оптимізації ресурсної бази, а також збалансованого розвитку філій. На сьогодні «Полтава-банк» входить  в «ТОП-100 кращих компаній України».

«ОКСІ Банк»

«ОКСІ Банк»  було засновано у 2006 році. «ОКСІ Банк» працює як з фізичними, так і з  юридичними особами, є членом Асоціації «УкрСВІФТ», Western Union, MoneyGramm, «Аверс», «Анелік», SWIFT. За розміром регуляторного капіталу й активів «ОКСІ Банк» належить до 4-ї групи. В 2013 році ПАТ «ОКСІ БАНК» став переможцем обласного туру Всеукраїнського рейтингу «Добросовісні  платники податків - 2012». Рейтинговим комітетом ТОВ «Рейтингове агентство «ІВІ-Рейтинг» підтверджено довгостроковий кредитний рейтинг ПАТ «ОКСІ БАНК» за Національною рейтинговою шкалою на рівні інвестиційного.