093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777
Salve Finance Україна

Salve Finance Україна є однією з найбільших незалежних компаній, яка пропонує посередницькі послуги на фінансовому ринку. Salve Finance спеціалізується на фінансовому забезпеченні дітей та сімей, забезпеченні пенсії, в питаннях безпечного та вгідного вкладання грошей, а також консультує з інших фінансових продуктів. Мета компанії - вирішувати звичайні життєві потрби, які є у кожної людини.

"ЗЕЛЕНА КАРТКА УКРАЇНА"

Оформлення полісів Зеленої Картки з доставкою по Україні, Росії та Європі.

Можливість онлайн замовлення. 7 років успішної роботи.

«Зелена картка» для країн Європи та СНД«Зелена картка» для країн Європи та СНД (Росія, Білорусь) і автоКАСКО. Розрахунок та доставка по Києву та Україні. Працюємо з 2010 року, понад 60 тисяч клієнтів.
«AUTO MOBIL CLUB»

«AUTO MOBIL CLUB» забезпечує комплексну допомогу всім учасникам Клубу та корпоративним клієнтам у дорозі на всій території України. Сервіс включає медичну, технічну та юридичну допомогу, інформаційне обслуговування.

Наша робота побудована на високих європейських стандартах сервісу. Перебуваючи на ринку з 2002 року, «AUTO MOBIL CLUB» налагодив партнерські відносини більше ніж з 11 тисячами підприємств та організацій в Україні, Росії та Європі.

Компанія «СВД ГРУП»

Компанія «СВД ГРУП» надає широкий комплекс послуг у галузі бухгалтерського обліку, аудиту, юридичного обслуговування та інші послуги на ринку України. Завдяки багаторічному досвіду наших спеціалістів, які працюють у різних галузях економіки та господарської діяльності, високому рівню їхнього професіоналізму та постійній взаємодії між собою наші клієнти мають можливість отримати високоякісні послуги – ведення бухгалтерського обліку, аудит, інформаційно-консультаційні послуги та інші.

Компанія працює з представниками малого те середнього бізнесу, фізичними особами.

Високий професіоналізм, політика конфіденційності, дотримання етичних норм, а також індивідуальний підхід до кожного клієнта є запорукою ефективної співпраці компанії та її клієнтів.

Асоціація «Холодна Логістика України» (UCCA)
Асоціація «Холодна Логістика України»
 (Ukrainian Cold Chain Association, UCCA) є галузевим професійним об’єднанням виробників і дистрибуторів охолоджених та заморожених продуктів, постачальників холодильного обладнання, логістичних операторів, власників холодильних складів, транспортних компаній та роздрібних мереж України. Основною стратегічною метою роботи Асоціації є забезпечення споживачів на всій території України якісною охолодженою та замороженою продукцією шляхом об’єднання зусиль усіх учасників холодного ланцюга поставок — від виробника до торгівельної полиці.