093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777
ІдрисКа тур

ІдрисКа тур – український туристичний оператор, що динамічно розвивається та спеціалізується на міжнародному та внутрішньому туризмі. Мі більше 5 років на туристичному ринку. З року в рік ми розширюємо географію своїх послуг та підвищуємо якість обслуговування. Наша місія – організація незабутнього відпочинку на популярних курортах для кожного, професійний підхід до проведення корпоративних заходів.

Туристична фірма «САМ»

www.sam.ua

Туристична фірма «САМ» - багатопрофільний національний оператор, що активно працює в різноманітних галузях туризму та перевезень з 1991 року.

За двадцять років фірма «САМ» стала лідером з таких масових напрямків відпочинку українців, як Австрія, Андорра, Болгарія, Греція, Єгипет, Іспанія, Італія, Словаччина, Туреччина, Україна, Фінляндія, Угорщина, Чорногорія та ін.

Якісний рівень сервісу та безпека клієнтів фірми «САМ» - заслуга як професійної команди співробітників компанії, так і надійних партнерів у багатьох країнах світу (більше 130 компаній-туроператорів у 73 країнах світу). В Україні з фірмою «САМ» працює більше 900 партнерів (туристичних агентств, готелів, санаторіїв, пансіонатів).

Туристична фірма «САМ» пропонує своїм клієнтам подорожі у будь-якому ціновому діапазоні: від якісних економічних курортів до елітних круїзів та тихоокеанських островів.

ТОВ «Україна Бізнес Тур»

www.turistik.kiev.ua

Динамічно розвиваючи основний вид діяльності (оператор внутрішнього та в’їзного туризму), особливу увагу також приділяємо роботі з реалізації продуктів наших партнерів. Ми уважно відслідковуємо пропозиції всіх провідних туроператорів з виїзного туризму. Ми працюємо лише з перевіреними туроператорами – Ви отримуєте надійність!

Агентство подорожей «Континент»

www.kontinent2000.com.ua/

У нас найширший вибір турів! Такого Ви не знайдете ніде!

Time 2 Rest

ТОВ «Тайм Ту Рест» – туристичний оператор, перше представництво «AlKhalidiahTourism» в Україні, лідера індустрії гостинності та готельного бізнесу в ОАЕ.

«Тайм Ту Рест» пропонує індивідуальні та групові тури в будь-яку країну світу, VIP-туризм, корпоративне обслуговування, прийом та обслуговування в Україні, організацію транспортного обслуговування, бронювання та продаж авіаквитків, візову підтримку, медичне страхування.

Експрес-вояж

www.express-voyage.com.ua

ТОВ «Експрес-вояж» – багатопрофільний туроператор, що спеціалізується на виїзному груповому та індивідуальному туризмі. «Експрес-вояж» є Генеральним представником в Україні провідного світового круїзного холдингу RoyalCaribbeanCruisesLtd., а також круїзних компаній SilverseaCruises, DisneyCruiseline. «Експрес-вояж» як генеральний представник пропонує більше 750 круїзних маршрутів по всьому світі на 34 морських лайнерах нового покоління.

Компанія «Експрес-вояж» – обраний туроператор DisneylandResortParis (Франція) в Україні. Компанія організовує власні програми в країни Європи, Азії та США, забезпечує всі види туристичних послуг.