093 6547777
0936547777
095 6547777
0956547777
097 6547777
0976547777

Страхування житла

Якщо ви на цій сторінці, значить, для вас важливі комфорт, спокій, впевненість у будь-яких ситуаціях, і ви шукаєте по-справжньому дієве рішення для захисту своєї власності.

Страхування нерухомості та предметів домашнього вжитку від СГ "ТАС" - це реальна допомога на випадок, якщо неприємності трапляться з вашим житлом.

Ми допоможемо розібратися у страхуванні житла, пояснимо нюанси обов'язкового та добровільного страхування різних житлових об'єктів, а також підберемо найкращі умови страхового захисту саме для вашої оселі.

Навіщо потрібно страхувати житло?

Житло - важлива складова якості життя людини, тому його захист і збереження дуже важливі. Водночас існує багато неконтрольованих обставин, які можуть суттєво пошкодити вашу оселю або власність інших осіб та створити великі неприємності. На жаль, і найсучасніші охоронні та сервісні технології не завжди захистять ваше житло від пожежі чи підтоплення, від дій сторонніх осіб (підпалу чи вандалізму) та, тим більше, не спроможні убезпечити від стихійних лих.

Втрата або псування майна, на придбання якого витрачено чималі зусилля та значні фінансові накопичення - подія дуже неприємна, про що не хочеться й думати. Вирішити проблему просто, якщо застрахувати житло від усіляких небезпек. Страхування житла дає змогу комплексно покрити різні ризики та компенсувати втрати, у разі непередбачених неприємностей із вашою домівкою, не важливо, що це - будинок, дача чи квартира.

Чому застрахувати квартиру так само важливо, як будинок?

Якщо необхідність страхування будинку потенційним страхувальникам більш менш очевидна, то страхування квартири багатьом власникам здається не таким важливим, а дарма.

Насправді, власники житла багатоквартирних будинків та таунхаусів у Києві чи будь-якому іншому місті України ризикують своїм майном навіть більше за інших. Потенційні проблеми, зумовлені непередбаченими обставинами, оточують їх буквально з усіх боків. Різні системи та механізми, свої та сусідські, знаходяться ліворуч, праворуч, знизу, зверху. І у разі їх неправильної експлуатації та виходу з ладу, це - не лише зручності, але й джерело неприємностей. Тому вплив як людського чинника, так і наслідків стихії у таких будівлях значно вищий.

Пожежа, підтоплення, порушення техніки безпеки під час ремонту, крадіжка, пограбування - убезпечитись від всього неможливо. Але можна передбачити неприємності та захиститися від їх наслідків, уклавши договір страхування житла.

Як правильно вибрати програму страхування житла?

Щоб правильно підібрати умови, ризики, які покриваються, і зрозуміти, підходить вам "Повний житлозахист" від СГ "ТАС" або знадобиться інша програма страхування житла, далі розтлумачимо нюанси страхового захисту житлових об'єктів.

Спільними для всіх житлових об'єктів є такі правила:

1) Страхування нерухомості може бути: добровільне та обов'язкове (наприклад, для банку при іпотеці).

2) Страхуванню підлягають лише ті об'єкти, які використовуються на законних підставах та виключно у некомерційних цілях.

3) Страховий захист поширюється на всі види приватних будинків, заміських котеджів, дач, квартир, побудованих з дотриманням законних вимог, введених в експлуатацію та зареєстрованих у встановленому порядку (крім об'єктів, що перебувають у заставі).

4) Оформти страховий поліс на квартиру в новобудові або новий будинок можна тільки після отримання права власності.

Кому потрібна страховка житла та хто отримує вигоду від страхування?

Такий страховий поліс потрібен будь-кому, хто на законних правах не лише користується житлом, але й несе відповідальність за нього, а також зацікавлений у збереженні його вартості (відновлення) у разі пошкодження. Це:

1) Власники житла. У разі настання страхового випадку - у межах страхової суми договору матеріальну шкоду компенсує страхова компанія.

2) Користувачі (розпорядники) нерухомості. Страхування житла особливо актуальне під час укладання тривалих договорів оренди, якими передбачено відповідальність користувачів за пошкодження орендованого майна (ремонту), а також за шкоду, завдану сусідам у період оренди житла.

Застрахувати житловий об'єкт може будь-хто, зацікавлений у збереженні його вартості, проте отримати грошове відшкодування зможе лише його законний власник. За таким принципом, наприклад, вибудовуються відносини власника з орендарем при винаймі житла або при купівлі нерухомості в розстрочку (в кредит).

Особливості страхування квартир

При страхуванні квартири або таунхауса (у тому числі орендованих) краще оформити договір комплексного страхування, який включатиме і страховий захист самого об'єкта, і страхування цивільної відповідальності перед третіми особами.

Тому що, у разі аварій чи спрацювання людського чинника (не перекритий водопровід, коротке замикання тощо), може постраждати оздоблення приміщень, меблі, побутова техніка, інші предмети побуту не лише ваші, а й сусідів. У випадку пожежі чи вибуху газу можуть пошкодитись або зовсім зруйнуватися навіть вікна, двері, стіни і перекриття. Тому ймовірність заподіяння істотної матеріальної шкоди третім особам дуже велика.

Особливості страхування будинків

Страхування будинків передбачає страховий захист приватних будинків для постійного проживання, котеджів, дач (за винятком дерев'яних, комбінованих будівель і будинків без капітального фундаменту).

Крім основної будівлі, страховому захисту можуть підлягати:

- господарські споруди, лазні, криті басейни, зимові сади, паркани, садові меблі;

- елементи конструкцій, оздоблення житлових будинків та господарських приміщень;

- інженерне обладнання та технічні системи;

- предмети домашнього вжитку;

- відповідальність за збитки, завдані іншим громадянам.

При цьому, страховому захисту не підлягають:

- будинки, не введені в експлуатацію;

- об'єкти, що знаходяться у зоні військових дій;

- будівлі, що перебувають у місцях постійного підтоплення та зсувів, на берегах річок та морів (до 100 м від водойми);

- житло з іншими особливостями, передбаченими умовами договору, і навіть певні предмети побуту;

Страховий продукт "Повний житлозахист" від СГ "ТАС" є програмою добровільного страхування, діє по всій Україні (крім тимчасово окупованих територій та територій ведення бойових дій).

Програма-конструктор "Повний житлозахист", дозволяє гнучко комбінувати умови страхування та ризики. Ми пропонуємо як готові рішення ("коробкове" страхування), так і індивідуальні рішення з ексклюзивними опціями та додатковими розширеннями (наприклад, на час ремонту або на період відпустки).

Залежно від ваших потреб, можна обрати:

1) Класичне страхування лише майна.

2) Повне страхування, що включає комплексний страховий захист житлових приміщень, господарських будівель, інженерного обладнання, предметів побуту та різної техніки, а також страхування відповідальності.

Від чого можна застрахувати житло?

Поліс страхування житла від СГ "ТАС" захистить у разі отримання шкоди від:

- природних катаклізмів та стихійних лих;

- затоплень, пожежі, вибуху газу;

- крадіжки, пограбування, вандалізму;

- ненавмисних дій власників (користувачів) житла чи інших осіб;

- аварій різних технічних систем;

- наїзду транспортних засобів та падіння сторонніх предметів;

- інших подій, зазначених в умовах договору.

Більш докладно про особливості страхування житла можна дізнатися в умовах договорів на сайті або у наших менеджерів онлайн.

Скільки коштує страхування житла?

Програма страхування "Повний житлозахист" передбачає різні варіанти страхового покриття (на ваш вибір). При цьому коефіцієнт недострахування не прив'язаний до реальної вартості житла.

Попередній розрахунок можна зробити за допомогою онлайн калькулятора.

Розмір та порядок внесення страхових платежів індивідуальний

Ми намагаємося зробити умови страхування максимально комфортними для наших клієнтів, тому пропонуємо на вибір два варіанти оплати полісу:

- всю суму одним платежем;

- в розстрочку до 12 місяців (на вибір: 2, 3, 6 або 12 частинами).

Але при цьому:

визначається мінімальний розмір страхової премії (страховий тариф);

страхова премія або її частина завжди сплачується до моменту настання страхового випадку;

договір набирає чинності на 6-й день після її внесення.

Чи можливе страхування житла без огляду і як це зробити онлайн

Розрахувати та оформити поліс страхування житла у СГ "ТАС" можна онлайн, навіть без огляду об'єкту страхування. Попередньо розрахуйте ціну страховки за допомогою онлайн калькулятора та залишайте заявку на сайті. Ми зв'яжемося з вами у найкоротший час.

Якщо залишилися питання, зверніться до наших менеджерів онлайн для додаткової консультації та оформлення договору.

Отримати консультацію, розрахувати ціну поліса та оформити договір також можна у будь-якому відділенні СГ "ТАС" у Києві чи іншому місті України.