Євро КАСКО

Договір «ЄвроКАСКО 5 зірок» – 5 програм страхового захисту автомобіля за оптимальною для автовласника ціною.

Євро КАСКО
Про послугу

Договір страхування наземного транспорту «ЄвроКАСКО 5 зірок» включає в себе п’ять програм страхування авто – за кількістю «зірок», різних за наповненням та відповідно різної вартості. Таким чином, кожен автовласник в залежності від власних потреб, досвіду за кермом та фінансових можливостей може обрати оптимальну програму захисту свого автомобіля в рамках «ЄвроКАСКО 5 зірок» – договору, що відповідає найвищим європейським стандартам.

Євро КАСКО
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
Для чого потрібне Євро КАСКО?

«ЄвроКАСКО 5 зірок» – унікальний договір страхування наземного транспорту, розроблений фахівцями СГ «ТАС» з урахуванням актуальних потреб і побажань автовласників, що включає в себе п‘ять різних програм страхового захисту і відповідає найвищим європейським стандартам автострахування. 

В залежності від специфіки експлуатації автомобіля, свого водійського досвіду та фінансових можливостей кожен автомобіліст може обрати оптимальний для себе варіант страхового захисту, що відповідатиме його вимогам, – і все це при беззаперечно високій якості сервісу та за прийнятною ціною.

 

Євро КАСКО
Євро КАСКО
Можна обрати одну з п’яти програм

Отже, в рамках договору «ЄвроКАСКО 5 зірок» можна обрати одну з п’яти різних за наповненням і відповідно різної вартості програм: 

 • «1 зірка». Ця програма розрахована на досвідчених водіїв, які вважають за необхідне мати страховий захист виключно на випадок великих збитків – в результаті знищення чи викрадення авто.
 • «2 зірки». За цією програмою автовласник отримає відшкодування також в разі пошкодження авто внаслідок ДТП, протиправних дій третіх осіб, пожежі та стихійного лиха. 
 • «3 зірки». Автовласники, які обирають «тризіркову» програму договору «ЄвроКАСКО», до всього переліченого також мають можливість отримати виплату без надання страховикові довідки компетентних органів.
 • «4 зірки». За цією програмою автовласники до всього переліченого вище також можуть розраховувати на виплату у разі пошкодження авто внаслідок інших випадкових подій, а також мають можливість отримати відшкодування в разі пошкодження скла в авто.
 • «5 зірок». Ця програма забезпечує максимальний страховий захист автомобіля: в її рамках страховик гарантує розширене страхове покриття (в тому числі на випадок гідроудару), прискорену виплату страхового відшкодування (за п’ять робочих днів) та низку інших приємних та корисних опцій. 

Договір «ЄвроКАСКО 5 зірок» передбачає покриття воєнних ризиків, а також компенсацію страховиком витрат на евакуацію та рятування авто.  

Договір діє як на території України, так і за її межами.

 

Євро КАСКО
Євро КАСКО

Мінімальний тариф з договором «ЄвроКАСКО 5 зірок» складає 0,99%. 

При цьому для зручності страхувальників передбачено можливість розстрочки страхового платежу – без збільшення ціни.

 

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

КЛІЄНТИ НАШОЇ КОМПАНІЇ ВСЕ ЧАСТІШЕ ЦІКАВЛЯТЬСЯ: ЧОМУ СЬОГОДНІ ТАК АКТУАЛЬНА СТРАХОВКА ЄВРОКАСКО?

І ось чому:

З кожним роком дедалі більше українців мандрують власним автомобілем за межі країни, тому все актуальніше стає питання "як захистити себе та своє авто не лише в Україні, а й при виїзді за кордон?".

Призвичаївшись до обов'язкового страхування "Зеленої карти", відповідальні українські автовласники все частіше задаються питанням "як працює КАСКО за кордоном?" та особливо цікавляться КАСКО в Європі.

Детально вивчивши попит споживачів на страхування КАСКО за кордоном та автострахування в Європі, фахівці СГ ТАС винайшли універсальне рішення для захисту практично будь-якого українського авто. Це страховка Єврокаско, яка комплексно захистить ваш автомобіль як в Україні*, так і за її межами**.

Чому ця страховка стане вам в нагоді?

В силу географічного розташування та зв'язків, що історично склалися, найпопулярнішим напрямом автомобільних мандрів українців був і залишається європейський. Тому серед усіх запитів на КАСКО за кордоном найбільш затребуваними є страховки для поїздки до країн Європи.

"Єврокаско 5 зірок" - договір автострахування, який підійде буквально кожному українському автовласнику, тому що:

 1. включає 5 ексклюзивних пакетів на будь-які потреби (від мінімального захисту до повного захисту класу VIP);
 2. незалежно від обраного пакету, страховка діє на території України* та Європи**.**.

Крім цього, ви отримуєте:

 • продукт європейського стандарту;
 • вільний вибір рівня захисту, що підходить саме вам;
 • поліс на будь-який гаманець;
 • покриття максимального набору ризиків.

Які ризики покриває страховка Єврокаско від СГ ТАС

 • ДТП;
 • пожежа;
 • стихійні лиха;
 • незаконне заволодіння ТЗ (викрадення);
 • протиправні дії третіх осіб;
 • інші випадкові події (раптова, непередбачувана подія внаслідок впливу на ЗТЗ*** зовнішніх фізичних та/або хімічних та/або біологічних чинників).

Додаткові переваги програми****:

 1. покриття військових ризиків, а саме: відшкодування наслідків військових дій у розмірі до 10% вартості транспортного засобу, але не більше 250000 грн (за умови, що страховий випадок стався поза територією активних бойових дій);
 2. опції "СТО на вибір страхувальника", "Валютний коридор";
 3. захист зовнішніх елементів, номерних знаків;
 4. захист від гідроудару;
 5. оплата розбитого скла без довідки поліції;
 6. розрахунок суми страхової виплати без урахування зносу;
 7. страхування транспортних засобів до 12 років.

Що ви отримуєте купуючи страховку Єврокаско:

 1. страхова виплата при знищенні або незаконному заволодінні транспортним засобом (включаючи викрадення за кордоном);
 2. ремонт часткових пошкоджень, отриманих внаслідок ДТП;
 3. ремонт пошкоджень автомобіля від стихійних лих, пожежі, протиправних дій третіх осіб;
 4. ремонт від наслідків бойових дій у сумі до 10% вартості ТЗ, але з більше 250000 грн;
 5. компенсація витрат на порятунок та евакуацію ТЗ.

Винятки та обмеження, про які слід знати обов'язково:

 • особливі умови та ризики, за яких виплати не здійснюють;
 • збитки, які не відшкодовують;
 • витрати, що не компенсують;
 • території, на яких не діє договір.

Пропозиція програм Єврокаско від СГ ТАС:

Головні відмінності пропонованих пакетів це: набір ризиків, опцій, розмір франшизи та обмеження.

ВАРІАНТИ ПАКЕТІВ СТРАХУВАННЯ
"1 ЗІРКА" "2 ЗІРКИ" "3 ЗІРКИ" "4 ЗІРКИ" "5 ЗІРОК"
"КАСКО-Тотал + Незаконне заволодіння ЗТЗ" "КАСКО-базове" "КАСКО-Profi" "Класичне-КАСКО" "КАСКО-All risks"
Страхові ризики
ДТП, Стихійне лихо, Пожежа, ПДТО, НЗ. ДТП, Стихійне лихо, Пожежа, ПДТО, НЗ, Інші випадкові події
Збитки, що відшкодовуються, якщо випадок є страховим:
"Знищення ЗТЗ", "Викрадення ЗТЗ" "Знищення ЗТЗ", "Викрадення ЗТЗ", "Пошкодження ЗТЗ".
Франшиза при "Пошкодженні ЗТЗ" та при "Знищенні ЗТЗ"
10% 0% за наявності вини третьої особи 2%, але не менше 6 тис. грн. 0% за наявності вини третьої особи 1,5%, але не менше 5 тис. грн для ДТП з вини, 0,5%, але не менше 2,5 тис. грн для інших ризиків, 0% за наявності вини третьої особи 0,5% 0% за наявності вини третьої особи 0%
Франшиза при "Втраті ЗТЗ"
10% 10% 7% 5% 0%
Додаткові опції (за бажанням, на вибір)
- - - "Без врахування зносу" "СТО на вибір страхувальника"
Обмеження
на страхування приймаються ТЗ, які не були вперше зареєстровані в одній з країн Північної/Південної Америки, Океанії та вартістю:
- не більше 1,6 млн грн не більше 1,8 млн грн - не менше 400 тис. грн

Більше про умови страхування кожної програми дізнавайтесь у наших консультантів.

Додаткові плюси страхування Єврокаско від СГ ТАС

Незалежно від обраного пакету, для кожного нашого клієнта ми пропонуємо додаткові умови для страхування, а саме:

 1. виплата протягом 5 робочих днів без обов'язкової довідки з поліції. Компанія сама займеться врегулюванням події - вам потрібно лише вчасно про все нам повідомити;
 2. страхові виплати без обов'язкового візиту до офісу компанії. Оформити страховий випадок можна онлайн;
 3. вартість страховки від 0,99%;
 4. розстрочення платежу без підвищення ціни страховки.

Скільки коштує Єврокаско від СГ ТАС та як придбати поліс?

Ціна страховки Євро Каско - від 0,99% до 6% вартості транспортного засобу (на ваш вибір, але з урахуванням обмежень усередині конкретного пакету страхування).

При цьому ми пропонуємо кілька варіантів оплати полісу:

 • одним платежем усю суму;
 • в рассрочку (на 2-4 платежа, но первый - обязательно до начала действия договора).

Детальну інформацію про ціну страховки, як оформити та купити поліс онлайн дивіться у розділі страхування КАСКО.

Ще більше про страховку Євро каско можна дізнатися:

 • в умовах договору страхування на нашому сайті онлайн;
 • у будь-якому представництві СГ ТАС у Києві та по всій Україні
 • у наших консультантів телефоном.

Оформляйте заявку на сайті онлайн прямо зараз і наші менеджери зв'яжуться з вами найближчим часом.

* крім тимчасово окупованих територій та територій активних бойових дій

** територія країн-членів Європейського союзу, а також Азербайджан, Албанія, Андорра, Боснія та Герцеговина, Ватикан, Великобританія, Вірменія, Грузія, Косово, Ліхтенштейн, Північна Македонія, Молдова, Монако, Норвегія, Сербія, Сан-Марино, крім тимчасово окупованих територій та територій активних бойових дій

***застрахований транспортний засіб

**** наявність опцій, зазначених у пп. 2-6, залежить від пакету страхування