Повний автозахист

Договір «Повний автозахист» є доповненням до поліса ОСЦПВ і забезпечує розширений страховий захист на дорозі.

Інформація про страховий продукт

Загальні умови страхового продукту

Повний автозахист
Про послугу

«Повний автозахист» - це розширення страхового захисту в доповнення до обов’язкової «автоцивілки», що включає в себе: 

 • компенсацію витрат на ремонт чужого авто, пошкодженого в ДТП з вини страхувальника, якщо вартість робіт перевищує ліміт за полісом ОСЦПВ;
 • оплату витрат на ремонт авто страхувальника в разі ДТП;
 • оплату меддопомоги та лікування страхувальника в разі ДТП;
 • організацію страховиком технічної, медичної та юридичної допомоги в дорозі.

Повний автозахист
Переваги оформлення полісу
Прозорі умови договору
Прозорі умови договору
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Можливість розстрочки (для КАСКО)
Оперативність виплат
Вільне комбінування ризиків
Вільне комбінування ризиків
Інформаційний супровід 24/7
Інформаційний супровід 24/7
Ексклюзивні опції
Ексклюзивні опції
Швидкість укладення договору
Швидкість укладення договору
Доступні ціни
Для чого потрібний “Повний АВТОЗАХИСТ”?

Комплексний договір «Повний автозахист» - це розширення страхового захисту автовласника в доповнення до поліса обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників. 

Так, договір «Повний захист» містить кілька програм: 

 • «Дорожній амулет». Вказана програма передбачає організацію та оплату страховиком медичної допомоги водієві застрахованого авто в разі дорожньо-транспортної пригоди. Страхова сума за умовами цієї програми становить 100000 грн. або 300000 грн.
 • «Легке КАСКО». За цією програмою страховиком: 

1) оплачується відновлювальний ремонт автомобіля страхувальника у випадку ДТП; 

2) компенсуються витрати на рятування та евакуацію застрахованого автомобіля.

 

Повний автозахист
Повний автозахист
Три варіанти захисту

В рамках цієї програми автовласникам пропонуються на вибір три варіанти захисту – на випадок:

 • ДТП з вини страхувальника;
 • ДТП з вини або без вини страхувальника;
 • будь-якої ДТП та викрадення авто.

Страхова сума за програмою складає 160 000 грн.

 

«Автоцивілка плюс». За цією програмою забезпечується додатковий захист на випадок ДТП з вини страхувальника. Так, в разі аварії страхова виплата здійснюється спочатку за полісом ОСПЦВ, а якщо встановлена законодавством сума в 160 000 грн не покриває збиток, решта відшкодування виплачується за програмою «Автцивілка плюс». Страхові суми за вказаною програмою можуть становити до 1 000 000 грн.

Таким чином, в рамках договору «Повний автозахист» автовласник має можливість отримати всебічний захист на випадок будь-яких негараздів в дорозі. При цьому в залежності від власних потреб він може як однією програмою з числа тих, що входять в «Повний автозахист», так і декількома.

 

Повний автозахист
Повний автозахист
Супровід клієнтів

Супровід клієнтів за договором «Правильний автозахист» здійснюється в режимі 24/7 власною інформаційною службою страховика, яка, окрім надання консультаційної підтримки, також забезпечує організацію необхідної технічної, медичної та юридичної допомоги.

Отже, договір «Повний автозахист» – це по суті комплекс універсальних рішень для автовласника, що передбачає можливість вільного комбінування різних опцій та наборів страхових ризиків в залежності від його реальних потреб та для забезпечення оптимального захисту на дорозі.

25 років

на ринку страхування

Чому саме ми?
В ТОП-5

страховиків України

Понад 1 млн

Задоволених клієнтів

Чому саме ми?
Чому саме ми?
Страхова група «ТАС» працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття.

Компанія працює на українському страховому ринку вже майже чверть століття, зарекомендувавши себе за цей час надійним страховиком для понад 1 мільйона своїх клієнтів, що гідно виконує свої зобов’язання перед ними.

Впродовж багатьох років СГ «ТАС» утримує провідні позиції на ринку як за кількістю укладених договорів страхування, так і за обсягом виплачених за ними відшкодувань.

 Так, компанія входить до безперечних лідерів ринку за обсягом премій та виплат і при цьому посідає перше місце за вказаними показниками серед компаній з виключно українським капіталом.

 Традиційно перше місце посідає СГ «ТАС» і в низці сегментів ринку, зокрема в автострахуванні. Багато років поспіль компанія є лідером ринку обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників, а також утримує лідерство в сегменті добровільної «автоцивілки» та входить в число найбільших страховиків на ринку КАСКО.

 Загалом Страхова група «ТАС» має ліцензії Нацкомфінпослуг на здійснення 38 видів страхування, з яких 21 – у формі добровільного та 17 – у формі обов’язкового. Загалом СГ «ТАС» пропонує своїм клієнтам понад 100 різноманітних страхових продуктів, розроблених з урахуванням актуальних потреб клієнтів.

 Страхова група «ТАС» приділяє максимальну увагу якості обслуговування своїх клієнтів та опікується питаннями постійного підвищення рівня сервісу.

 Уважний підхід до потреб клієнтів, оперативність відшкодування збитків та грамотний супровід в разі настання страхової події є пріоритетними завданнями для компанії.

З метою оптимізації процесу врегулювання збитків в компанії запроваджено низку проектів, спрямованих на спрощення процедури подання клієнтом документів на виплату, а також суттєве зменшення часу очікування ним відповідного відшкодування.

 Для забезпечення зручності клієнтів та їх оперативного й якісного обслуговування СГ «ТАС» активно розвиває й регіональну мережу, що включає в себе майже 600 офісів продажів, а контакт-центр компанії, що здійснює інформаційно-консультаційну підтримку застрахованих осіб, працює в режимі 24/7.

Про високий рівень сервісу та надійний страховий захист, що його забезпечує Страхова група «ТАС», свідчить той факт, що кількість клієнтів компанії, які саме їй довірили свій страховий захист, щороку лише зростає.

Відгуки
Найпоширеніші запитання
Найпоширеніші запитання
СГ “ТАС” - це одна з найбільших і найстаріших страхових компаній в Україні, яка працює на страховому ринку України вже майже чверть століття. Ми маємо багаторічний досвід, професійну команду, широку мережу філій і партнерів по всій країні та широкий спектр страхових продуктів для фізичних і юридичних осіб. СГ "ТАС" входить у п’ятірку найкращих страхових компаній України та є лідером на ринку обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності автовласників.

СГ "ТАС" має ліцензії на 38 видів страхування та пропонує понад 100 різноманітних страхових продуктів для вас та вашого бізнесу, залежно від вашого запиту і потреб. 
Вам може стати у нагоді:

 • автострахування - КАСКО, ОСЦПВ, Зелена карта.
 • майнове страхування -  страхування житла, страхування  майна та відповідальності.
 • особисте страхування - медичне страхування, страхування від нещасного випадку, страхування подорожуючих Україною та за кордон  

 

Обрати оптимальний страховий продукт - це обрати той, який найкраще відповідає вашим потребам і можливостям. Для цього вам потрібно визначити:

 • Що саме ви хочете страхувати: авто, майно або особу.
 • Який ризик вас найбільше турбує.
 • Яка сума страхового покриття вас задовольняє: максимальна, середня або мінімальна.
 • Яка сума страхової премії вам доступна.
 • Як довго ви хочете страхуватися: на один рік або на довший термін.

Потiм вам потрiбно порiвняти рiзнi страховi програми, якi пропонуються СГ “ТАС”. Ви можете звернутися до спецiалiстiв СГ “ТАС” за консультацiєю або скористатися нашими онлайн-калькуляторами. Ваша мета - знайти той продукт, який надасть вам найбiльш повний захист відповідно до ваших потреб.

Якщо з вами або вашим авто чи майном сталася неприємна подія, яка підпадає під дію договору страхування, вам потрібно негайно повідомити про це нашу компанію. Дійте спокійно, без паніки і будьте впевнені: ви під захистом надійного партнера – Страхової групи «ТАС»! Дотримуйтесь інструкцій розділу “СТРАХОВИЙ ВИПАДОК” нашого сайту. Зателефонуйте з місця події в контакт-центр СГ «ТАС». Виконуйте рекомендації оператора контакт-центру. Вам потрібно буде надати документальне підтвердження факту й обставин настання страхової події і подати письмову заяву в найближчий підрозділ СГ "ТАС" у строки, передбачені умовами договору страхування.
Страхування - це спосіб захистити себе і свої цінності від непередбачених подій, які можуть призвести до фінансових збитків або шкоди здоров'ю. Наявний поліс страхування дозволяє отримати компенсацію частини або всієї суми збитків, якщо сталася страхова подія, наприклад, пожежа, крадіжка, ДТП, хвороба і т.д. Страхування від СГ “ТАС” - це надійний захист та Ваша впевненість і спокій у різних життєвих ситуаціях.
Ви можете оформити страховку в ТАС двома способами: в офлайн або онлайн режимі. В офлайн режимі вам потрібно звернутися до найближчого відділення СГ “ТАС” або до нашого представника, який проконсультує вас про умови страховки, підбере оптимальний тариф і оформить договір. В онлайн режимі ви можете оформити страховку через наш сайт, вибравши потрібний продукт, надавши необхідну для оформлення інформацію та оплативши страховий внесок.
Вартість страхового полісу залежить від багатьох факторів, таких як вид страхування, сума страхового покриття, термін дії договору, індивідуальні ризики клієнта і т.д. Ви можете розрахувати вартість страхового полісу на нашому сайті за допомогою онлайн-калькуляторів або звернутися до наших консультантів.

Реферальна програма від страхової групи ТАС - це можливість отримати вигоду від рекомендації страхових послуг своїм знайомим. Якщо ви є клієнтом ТАС, ви можете отримати особисте реферальне посилання в своєму кабінеті на сайті та надсилати його друзям, колегам, родичам або будь-кому, хто хоче застрахуватися. Ваші реферали отримають знижку на будь-який вид страхування, який вони оберуть, а ви - бонуси за кожного залученого клієнта. Ви можете використовувати бонуси для оплати своїх страхових полісів або виводити їх на свою картку. В особистому кабінеті ви можете переглядати свою статистику по реферальній програмі та розраховувати свій потенційний дохід. Реферальна програма від
ТАС - це вигідна пропозиція для вас та вашого оточення.

Повний автозахист

«Повний автозахист» - це розширення страхового захисту автовласника в доповнення до «автоцивілки» (обов’язковому страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів). З договором «Повний автозахист» страхувальник отримує:

 • компенсацію додаткових витрат на ремонт чужого автомобіля, пошкодженого в ДТП з вини страхувальника, випадку його серйозних пошкоджень, здорожчанні відновлювального ремонту, а також при зростанні курсу валют;
 • оплату витрат на відновлення власного автомобіля випадку ДТП;
 • організацію та оплату медичної допомоги та лікування для страхувальника у випадку отримання травм наслідок ДТП;
 • цілодобова підтримка та організація технічної, медичної та юридичної допомоги в дорозі.

«Повний автозахист» - це договір, який об’єднує в собі декілька страхових програм:

 • «Дорожній амулет» - це організація та оплата медичної допомоги водію застрахованого авто на випадку дорожньо-транспортної пригоди. Страхова сума цієї програми складає до 200 000 грн.
 • «Легке КАСКО» - це страхування та оплата відновлювального ремонту автомобіля страхувальника, постраждалого в ДТП, виплата страхового відшкодування у випадку викрадення авто, а також оплату витрат на рятування та евакуацію застрахованого автомобіля. В рамках програми на розсуд страхувальника можна вибрати 3 варіанта опцій захисту:
   • Опція «1» - страховим випадком є ДТП з вини страхувальника
   • Опція «1+2» - страховим випадком є будь-яке ДТП (з вини або без вини страхувальника)
   • Опція «1+2+3» - страховим випадком є будь-яке ДТП (з вини або без вини страхувальника) та викрадення авто.

Страхова сума цієї програми складає 100 000 грн.

 • «Автоцивілка плюс» розширює ліміти страхових сум полісу ОСПЦВ. У випадку ДТП з початку здійснюється виплата страхового відшкодування за полісом ОСПЦВ, а у випадку, якщо встановлена законодавством сума в 100 000 грн не покриває збиток, то сума, якої не вистачає оплачується за програмою «Автцивілка плюс». Страхові суми цієї програми можуть складати на вибір страхувальника 50 000, 250 000, 500 000 та 1 000 000 грн.

Усі програми включають цілодобову інформаційну підтримку та послуги персонального асистента з організації технічної, медичної та юридичної допомоги на всій території України.