Скільки можна отримати з українських страховиків

Скільки можна отримати з українських страховиків

Найбільше платять за майновим страхуванням і каско, найменше - за здоров'ям

У розпал відпускного сезону, коли люди активніше вибирають страхову компанію для купівлі полісів (туристичних, медичних, майнових), "Вести" склали рейтинг найбільших виплат за раніше придбаними страховками. Щоб можна було оцінити фінансові можливості українських СК і якість послуг, що надаються. Було опитано понад десяток компаній - лідерів на кожному з ринків.

Виплати застрахованим туристам

3-тє місце розділили два страховики - "ТАС" та "Інго"

Понад $8,3 тис. виплатила страхова група "ТАС" за лікування українки в Непалі. Страховий випадок стався під час підйому на Еверест 22 квітня. На вершині Gorak Shep на висоті 5164 метри у дівчини почали проявлятися симптоми гострої гірської хвороби. Незважаючи на відпочинок, наступного дня стан її здоров'я погіршився настільки, що виникла загроза життю. Місцеві фахівці служби порятунку були змушені викликати медичний гелікоптер для термінової евакуації українки та її відправлення до госпіталю. Дівчину доправили до лікувального закладу Swacon International Hospital у Катманду, де вона отримала всю необхідну медичну допомогу. А після землетрусу 25 квітня в Непалі асистуюча компанія допомогла їй зв'язатися з консульством України, де було організовано збір наших громадян для відправлення додому.

Найбільшою виплатою зі страхування тих, хто виїжджає за кордон, у 2015 році у компанії "ІНГО" стала компенсація лікування туриста, який отримав перелом руки в січні під час катання на лижах у Франції. Сума становила близько 160 тис. грн.

2-ге місце в "АХА Страхування", яка виплатила 217 855 грн за страховою подією, що сталася з українським туристом у Китаї. Чоловік отримав травму, послизнувшись у метро: лікарі поставили діагноз - перелом плечової кістки зі зміщенням. Постраждалому надали послуги перекладача, щоб пацієнт міг обговорити з лікарем деталі операції, організували й оплатили додатковий огляд, операцію та перебування в стаціонарі протягом 11 днів.

На 1-му місці опинилася виплата за італійською історією: там під час прогулянки на велосипеді українку, застраховану в компанії PZU, збив автомобіль. Травма молодої дівчини виявилася досить серйозною, тому для лікування знадобилася вся страхова сума, передбачена полісом тих, хто виїжджає за кордон. На момент виплати загальна цифра компенсації склала 725 тис. грн. Вартість поліса становила близько 120 грн.

Здоров'я і життя

3. Виплату 51 тис. грн. отримав клієнт компанії "Нафтогазстрах" у березні поточного року за ризиком "особисте страхування від нещасних випадків на транспорті". А 55 тис. було виплачено компанією PZU за полісом страхування від нещасного випадку внаслідок смерті від ураження електричним струмом.

2. понад 800 тис. грн. було виплачено компанією PZU клієнту за накопичувальним полісом страхування життя, дія якого успішно завершилася.

1. У травні 2015 року АСК "ІНГО Україна ЖИТТЯ" здійснила найбільшу виплату за ризиком "встановлення інвалідності" за всю історію своєї діяльності. Виплата застрахованій особі за фактом встановлення інвалідності ІІ групи склала 805,8 тис. грн.

Майно

Близько 200 000 грн. було виплачено СК "Саламандра" власнику житлового будинку в Київській області за договором добровільного страхування майна фізичних осіб через пошкодження будинку пожежею.

Максимальну суму компенсації за полісом страхування майна компанія PZU виплатила власнику приватного будинку в Донецьку, який постраждав від пожежі. Виплату, що становила понад 2 млн. грн., було проведено фізичній особі-громадянину України. Страховий поліс обійшовся людині приблизно в 10 тис. грн.

І поза конкурсом виявилася виплата страхової компанії АХА за полісом страхування вантажів. Подія сталася в порту м. Мумбай, Індія. Під час розвантаження морського судна в результаті розриву троса обладнання впало в трюм і істотно постраждало саме і пошкодило вантаж, що залишився. Сума страхового відшкодування за цим випадком перевищила 17 млн грн. За рахунок страховки було організовано перевезення обладнання на завод в Індії для тестування і визначення ступеня його пошкодження, а також повернення пошкодженої частини обладнання в Україну.

Каско

5. СК Саламандра виплатила 508,9 тис. грн у січні 2015 р. за викрадену зі стоянки біля магазину Маркет Люкс Toyota Land CruiserPrado 150 2013 р. Документи на авто і ключі залишилися у господаря

4. У PZU найбільшу виплату за договором КАСКО отримав власник автомобіля BMW X5, який загорівся і практично повністю згорів на місці стоянки в Івано-Франківську. За збитком було виплачено близько 700 тис.грн.

3. СГ "ТАС" у травні здійснила виплату за договором страхування у розмірі 909,3 грн. власнику позашляховика Land Rover, який був викрадений зловмисниками навесні цього року у столиці та, всупереч усім зусиллям правоохоронців, досі не знайдений.

2. Клієнт компанії "АХА Страхування" в середині грудня 2014 р. пролонгував свій договір страхування за автомобілем WW Touareg і в січні 2015 р. залишив його на парковці в м. Полтава, звідки його було викрадено. СК провела розслідування причин і обставин події, за результатами якого було ухвалено рішення про визнання події страховим випадком і здійснено виплату страхового відшкодування в розмірі понад 1 млн грн.

1. Найбільшою виплатою клієнту з автострахування з початку 2015 року стали 1,3 млн грн., виплачені компанією ІНГО у квітні 2015 р. за договором каско за викрадений автомобіль марки BMW X6.